ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» – сучасне підприємство, що динамічно розвивається, трикотажна фабрика з виробництва рукавичок з повним технологічним циклом: від виробництва пряжі до упаковки та логістики. Займається виробництвом трикотажних робочих рукавичок з 2008 року.

ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» – це безумовний лідер на ринку засобів індивідуального захисту рук в Україні та один з найбільших виробників трикотажних робочих рукавичок на території Східної Європи.

Команда співробітників ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» – це енергійний згуртований колектив професіоналів, що складається з висококваліфікованих фахівців і людей, що люблять свою роботу.

Основним видом діяльності є виробництво і реалізація захисних рукавичок під торговельною маркою DOLONI.

Про продукцію:

Продукція ТМ DOLONI вигідно відрізняється від аналогів, що поставляються до України з країн Південно-Східної Азії. ТМ DOLONI – це висока якість в'язання, а також використання пряжі власного виробництва та кращих світових виробників.

Вся продукція ТМ DOLONI сертифікована в системі УкрСЕПРО, має декларацію відповідності технічному регламенту засобів індивідуального захисту та протоколи випробувань, що підтверджують безпечність продукції. Вся сировина та матеріали, які використовуються в технологічних процесах, відповідають санітарним нормам України та вимогам законодавчої бази України.
Широкий асортимент рукавичок ТМ DOLONI (більше 70 моделей рукавичок) відображає прагнення компанії до технологічного розвитку, впровадження інновацій та створення рішень, що враховують потреби кінцевих користувачів.
Продукція конкурентоспроможна, реалізується в усіх куточках України й експортується в Росію, Польщу, Угорщину, Молдову та інші країни.

Продукція ТМ DOLONI – це гарантія захисту Ваших рук!