Компанія "Olejnik J.L" розташована в Польщі (там також розміщуються заводи) і є одним з лідерів Європи з виробництва професійного штукатурно-малярного інструменту.

Компанія "Olejnik J.L" крім загальновикористовуємого інструменту може запропонувати ексклюзивні інструменти і великий асортимент інструменту, який на даний момент не представлений на ринку України.

Інструмент "Olejnik J.L" виготовляється з високоякісної пружинної, загартованої і нержавіючої сталі і стійкий до стирання або зламу. Використовувана нами сталь забезпечує ідеально гладку поверхню і зіткнення без видимих ​​зазорів. Ручки інструменту виконані з двох компонентів, які утворюють рівномірну поверхню з ергономічною формою. За індивідуальним замовленням ми можемо виготовити будь-який інструмент "Olejnik J.L" з шкіряною або корковою ручкою.

На весь інструмент компанії "Olejnik J.L" надається гарантія на злам від 5 до 10 років. Наш інструмент не має аналогів за якістю в своїй ціновій категорії.

Так як компанія "Olejnik J.L" є виробником, ми можемо запропонувати Вам виготовлення інструменту під вашим брендом. На європейському ринку наша компанія виробляє інструмент для таких компаній як "Knauf" та "Baumit". Залежно від умов і тривалості співпраці ми надаємо знижки.