Компанія "Olejnik J.L" є одним із лідерів виробництва професійних штукатурно-малярних інструментів на ринку Європи. Офіс та заводи нашої компанії розташовані в Польщі. Окрім загальновживаних інструментів, наша компанія пропонує ексклюзивні вироби і великий асортимент інструментів, які на даний момент не представлені на ринку України.

Всі інструменти "Olejnik J.L" виготовляються з високоякісної пружинної, загартованої і нержавіючої сталі та є стійкими до стирання або зламу. Сталь, яку ми використовуємо на нашому виробництві, забезпечує інструментам ідеально гладку поверхню і зіткнення без видимих зазорів. Ручки інструментів виконані з двох компонентів, які утворюють рівномірну поверхню з ергономічною формою. За індивідуальним замовленням ми можемо виготовити будь-який інструмент "Olejnik J.L" з шкіряною або корковою ручкою. 

На всі інструменти компанії "Olejnik J.L" надається гарантія на злам від 5 до 10 років. Наші інструменти не мають аналогів за якістю в своїй ціновій категорії. 

Окрім того, компанія "Olejnik J.L" може виготовити інструменти під «Private label» замовника. Серед наших клієнтів є такі відомі європейські  бренди як "Knauf" та "Baumit". Також, залежно від умов і тривалості співпраці, ми надаємо знижки.